Czech one Prague s.r.o. - Dům pro seniory Wágnerka

Domovy pro seniory, Senioři, Služby pro seniory (bydlení, sociální péče), Zdravotně...

Nad Nemocnicí 153, Horní Brána
381 01 Český Krumlov
Územní dostupnost:
Celá ČR
Kontaktní osoba:
Hana Dufková Spoladore (jednatelka)
Telefon/fax:
380 727 904, 776 364 940
 
 
Poskytování od: 7.5.2010
 
Kapacita služby:

74 lůžek (pobytová forma)

 
Popis:

DS Wágnerka je soukromé, registrované zařízení, jehož prvořadým cílem je to, aby rozsahem a kvalitou poskytovaných sociálních služeb vytvořil svým klientům důstojné podmínky pro plnohodnotný život.

Posláním DS Wágnerka je poskytnout podporu a pomoc lidem s těžkou a úplnou závislostí na pomoci jiné osobě, kteří z důvodu svého zhoršujícího se zdravotního stavu, potřebují komplexní péči, která jim nemůže být zajištěna v jejich domácím prostředí za pomoci rodiny či terénních a ambulantních služeb.

DS Wágnerka zajišťuje svým klientům celodenní stravování formou snídaně, oběda, svačiny a večeře. Klientům s diabetickou nebo mixovanou stravou je podávána druhá večeře. Strava je přizpůsobena svým složením, množstvím a úpravou, věku a zdravotnímu stavu klientů dle předem zveřejněného jídelního lístku ve vlastním kuchyňském provozu.

Čtyřpatrová budova je plně bezbariérová, příjemně a účelně vybavena. Je to moderní stavba splňující nejvyšší normy a standardy. Svým klientům poskytuje pocit bezpečí a prostoru.

Kapacita domova je 74 klientů. Klienti jsou ubytováni ve 34 pokojích. K dispozici jsou jedno, dvou a tří lůžkové pokoje.

Cílová skupina:

Osoby s jiným zdravotním postižením, senioři.

Věková kategorie klientů: osoby nad 45 let.

Provozní doba:

Nepřetržitý provoz.

 

Katalog služeb

  • Cílové skupiny
  • Druhy poskytovaných služeb
  • Formy poskytovaných služeb
  • Životní situace